Dziś jest wtorek, 23.07.2019, imieniny Bogny, Sławosza
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Malanowie » Aktualności » ARiMR po raz drugi ogłasza konkurs dla OSP "Ochotnicza Straż Pożarna w służbie mieszkańców wsi

ARiMR po raz drugi ogłasza konkurs dla OSP "Ochotnicza Straż Pożarna w służbie mieszkańców wsi

ARiMR po raz drugi ogłasza konkurs dla OSP "Ochotnicza Straż Pożarna w służbie mieszkańców wsi

Przedmiotem konkursu jest przygotowanie prezentacji multimedialnej i zaprezentowanie jej wśród mieszkańców, uczniów przedszkoli i szkół z terenów wiejskich w sposób zgodny z regulaminem konkursu. Celem przeprowadzanej kampanii jest dążenie do ograniczenia wypadków oraz poprawy ochrony zdrowia wśród rolników i członków ich rodzin.

Konkurs podzielony jest na dwa etapy: wojewódzki i ogólnopolski. W pierwszym (1.06-15.08.2018 r.) powołane w każdym Oddziale Regionalnym ARiMR jury wyłoni 5 najlepszych prac konkursowych. Wszystkie wyróżnione OSP otrzymają torby medyczne do ratowania życia ludzkiego. Wielkopolski Oddział Regionalny ufunduje dodatkową torbę medyczną dla 6 wyróżnionej pracy konkursowej. Prezentacja najlepiej oceniona przez Oddział Regionalny, weźmie udział w drugim etapie  (27.08-2.09.2018 r.), w którym na fejsbukowym profilu ARiMR odbędzie się publiczne głosowanie. Jednostka OSP, której projekt zgromadzi najwięcej głosów otrzyma nagrodą rzeczową w postaci defibrylatora AED. Nagrodą za zajęcie II miejsca będzie zestaw treningowy składający się z fantoma i defibrylatora, a zdobywca III miejsca otrzyma pilarkę spalinową.

Prace konkursowe można przesyłać od 1 czerwca 2018 r. do 15 sierpnia 2018 r.  na adres Wielkopolskiego Oddziału Regionalnego ARiMR- ul. Strzeszyńska 36 60-479 Poznań.

                                                                                                              ZS

Żródło: Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

 

 


Pliki do pobrania


Pozostałe aktualności